Contact bij calamiteiten

Beste zorgaanbieder,

In de overeenkomsten is opgenomen dat u in geval van calamiteiten de gemeente zal informeren. Hierbij treft u de emailadressen van de personen die u moet informeren in geval van calamiteit.

Contactpersonen bij calamiteiten Jeugd:

Gemeente Contactpersoon Mailadres
Bodegraven-Reeuwijk Meltem Karabulut mkarabulut@bodegraven-reeuwijk.nl
Bodegraven-Reeuwijk Niek Bouman nbouman@bodegraven-reeuwijk.nl
Gouda Piketnummer Uitsluitend bereikbaar via telnr. (0182) 588 437
Krimpenerwaard Maureen van der Meer M.vanderMeer@krimpenerwaard.nl
Waddinxveen Ilse Hofman I.Hofman@waddinxveen.nl
Waddinxveen Maud Lelieveld M.lelieveld@waddinxveen.nl
Zuidplas Foske Toonstra foske.toonstra@zuidplas.nl

 

Contactpersonen bij calamiteiten Wmo:

Gemeente Contactpersoon Mailadres
Bodegraven-Reeuwijk Nathalie Baars nbaars@bodegraven-reeuwijk.nl
Gouda Piketnummer Uitsluitend bereikbaar via telnr. (0182) 588 437
Krimpenerwaard Yvonne Clijnk y.clijnk@krimpenerwaard.nl
Waddinxveen Ilse Hofman I.Hofman@waddinxveen.nl
Zuidplas Ingrid Bennis I.bennis@zuidplas.nl